Fotelik Recaro Monza Nova 2 Seatfix – charakterystyka

Fotelik Recaro Monza Nova 2 Seatfix – charakterystyka

Podróż samochodem z małym dzieckiem może być bardzo przyjemna, ale wymaga ona zaopatrzenia się w odpowiedni fotelik samochodowy. Produkt ten musi posiadać odpowiednie atesty, które gwarantują jego wysoki poziom ochrony malucha w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. Poza tym, fotelik powinien być starannie wykonany, lekki oraz funkcjonalny.

Jakie foteliki dostępne są w sprzedaży?

W szerokiej ofercie sprzedaży stacjonarnej i internetowej dostępne są foteliki samochodowe zróżnicowane pod względem wielkości, masy oraz rodzaju zastosowanych materiałów. Dobrej jakość foteliki zwykle nie są tanie, ale w tym przypadku klient otrzymuje wysokogatunkowy produkt, który cechuje się trwałością, odpowiednim spasowaniem elementów oraz gwarancją wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Na jaki fotelik warto się zatem zdecydować?

Jak wspomniano powyżej, godny polecenia fotelik powinien być lekki, wygodny oraz musi gwarantować wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Przykładem produktu spełniającego powyższe wymagania jest choćby fotelik marki Recaro Monza Nova 2 Seatfix.

Czym cechuje się fotelik Recaro Monza Nova 2 Seatfix?

Fotelik Recaro spełnia wymagania stawiane nowoczesnym i bezpiecznym wyrobom. Produkt ten uzyskał bowiem bardzo dobre wyniki w testach przeprowadzanych przez niezależne podmioty badawcze, w tym ADAC i Stiftung Warentest. Fotelik ceniony jest nie tylko za wysoką gwarancję bezpieczeństwa, ale również za atrakcyjny design oraz unikalne rozwiązania zwiększające komfort dziecka podczas podróży, w tym choćby system dźwiękowy, którego głośniki zostały wbudowane w zagłówek fotelika. Poza tym, sam zagłówek ma możliwość regulacji w jedenastostopniowej skali. Taki szeroki zakres ustawień umożliwia idealne dopasowanie fotelika do wielkości dziecka. Warto podkreślić, że fotelik przystosowany jest do przewożenia dzieci od trzeciego do dwunastego roku życia. Produkt Recaro posiada również funkcjonalne podłokietniki, które są specjalnie wzmocnione. Zapewniają one zatem nie tylko komfort podczas podróży, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa i skutecznie chronią okolice bioder malucha w przypadku nieprzewidzianych sytuacji podczas podróży.

W tym dziale  Fotelik samochodowy dla starszych dzieci: Jak dostosować wybór do wieku i wzrostu dziecka

Jakie inne zalety posiada fotelik Recaro Monza Nova 2 Seatfix?

Produkt został przez producentów wyposażony w skuteczny system wentylacji, który zapobiega przegrzewaniu malucha podczas podróży. Siedzisko fotelika zostało wykonane z pianki, która doskonale dopasowuje się do kształtu ciała dziecka oraz zwiększa jego komfort. Fotelik posiada również poduszkę pod głowę malucha, która umożliwia sen dziecka podczas długich podróży. Nie można również zapominać o tym, że fotelik Recaro posiada wzmocnioną konstrukcję, która zapewnia efektywną ochronę boczną. Jest on również stosunkowo lekki, łatwy w obsłudze i może być montowany w pojazdach zarówno za pomocą pasów bezpieczeństwa, jak i z wykorzystaniem systemu ISOFIX. Fotelik jest również dostępny w wielu kolorach, dzięki czemu każdy klient może znaleźć produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb.

No Comments

Post a Comment