Komfortowy fotelik Kio – dlaczego warto go wybrać?

Komfortowy fotelik Kio – dlaczego warto go wybrać?

Fotelik Kio marki Recaro to doskonały wybór dla wielu rodziców. Warto dowiedzieć się na jego temat nieco więcej, a także zapoznać się z głównymi zaletami zakupu tego modelu.

Główne cechy

Fotelik Kio marki Recaro to model przeznaczony dla dzieci od trzeciego miesiąca życia do czwartego roku życia. Ich waga nie powinna przekroczyć osiemnastu kilogramów. Wzrost dziecka jeżdżącego w tym foteliku mieści się w zakresie od sześćdziesięciu do stu pięciu centymetrów. Wybór fotelika będzie doskonałym rozwiązaniem dla rodziców najmłodszych dzieci, ponieważ stanowi najwyższą gwarancję bezpieczeństwa. Można go wygodnie zamontować w samochodzie, ponieważ idealnie nadaje się do opcji tyłem do kierunku jazdy.

System modułowy

Zakup fotelika Kio obejmuje system modułowy. Wśród jego elementów można wskazać zarówno fotelik-nosidełko, jak i tradycyjny fotelik dla najmłodszych dzieci. Z nosidełka można korzystać aż do ukończenia przez dziecko piętnastego miesiąca życia. Następnie można je zamienić na wygodny fotelik, który niezwykle łatwo się montuje. Powyżej szesnastego miesiąca życia dziecko może jeździć przodem do kierunku jazdy lub wciąż tyłem, co jest zależne od indywidualnego wyboru.

System zapięcia

Fotelik Kio został wyposażony w bardzo wygodny system zapięcia, który obejmuje przede wszystkim 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Zwiększają ono bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy, ale także bardzo łatwo się je zapina. Ich codzienne użytkowanie nie powinno nikomu sprawić problemów. Dodatkowo system zapięcia wyposażony został w dodatkowe ochraniacze, które zwiększają komfort dziecka podczas jazdy. Ochraniacze zmniejszają także poziom nagrzewania się pasów podczas upałów, co zapobiega podrażnieniom skóry dziecka.

W tym dziale  Dieta przyśpieszająca metabolizm. Dowiedz się, co powinieneś jeść

System bezpieczeństwa HERO

Fotelik Kio marki Recaro został wyposażony w dodatkowy system bezpieczeństwa HERO, który zwiększa ochronę dziecka podczas kolizji lub wypadku. Ochraniacze pasów naramiennych połączone są z zagłówkiem, co zapobiega ich skręcaniu się. Oprócz tego dzięki takiemu rozwiązaniu ochraniacze się nie ześlizgują, co zwiększa wygodę wkładania dziecka do fotelika i zapinania go.

Regulacja fotelika

Fotelik Kio można regulować, dzięki czemu można go jeszcze lepiej dostosować do potrzeb dziecka. W foteliku regulowaną częścią jest zagłówek, który można bez problemów dostosować do rosnącego dziecka. Dzięki temu ma ono zapewnione wygodną pozycję, a także bezpieczeństwo podczas jazdy. Ergonomiczna pozycja dziecka może być również ustawiona dzięki płaskim powierzchniom bocznym.

Wygoda użytkowania

Fotelik Kio jest bardzo wygodny podczas użytkowania dla dziecka, ponieważ został wyposażony w szereg udogodnień. Wśród nich można przede wszystkim wskazać piankę w siedzisku, która doskonale dopasowuje się do ciała oraz jest niezwykle komfortowa podczas siedzenia. Zagłówek również został stworzony z pianki memory, dzięki czemu dziecko może wygodnie się o niego oprzeć.

No Comments

Post a Comment