Wózki wielofunkcyjne Recaro – polecane modele

Wózki wielofunkcyjne Recaro – polecane modele

Marka Recaro ma w swojej ofercie wielofunkcyjne wózki, które doskonale sprawdzają się podczas codziennego funkcjonowania z dzieckiem. Warto dowiedzieć się na ich temat nieco więcej oraz zapoznać z najpopularniejszymi modelami i ich specyfiką.

Recaro Sadena

Wśród polecanych modeli wózków marki Recaro można wskazać model Sadena. Ten wózek wielofunkcyjny sprawdzi się w przypadku dzieci do czterech lat, których waga nie przekracza dwudziestu dwóch kilogramów. Z wózka można korzystać na różne sposoby. W zestawie dostępne jest nosidełko dla niemowląt, lekka gondola, a także wygodne siedzisko spacerowe. Wózek jest bardzo wygodny podczas codziennego funkcjonowania. Dzięki niemu można być mobilnym, ponieważ jest dość wąski i składa się go jedną ręką, co znacząco usprawnia korzystanie z wózka na co dzień. Wózek prosto się obsługuje i bez problemów można w nim dostosować siedzisko do potrzeb dziecka. Jest to możliwe z uwagi na ruchome oparcie i podnóżek. Dzięki systemowi transportowemu 4w1 z wózka z powodzeniem można korzystać od urodzenia dziecka aż do ukończenia przez nie czwartego roku życia.

Recaro Celona

Kolejnym polecanym modelem wózka marki Recaro jest model Celona. Wózki wielofunkcyjkne (https://www.recaro-kids.pl/wozki.html)w tym modelu także będą odpowiednie dla dzieci do ukończenia przez nie czwartego roku życia oraz osiągnięcia dwudziestu dwóch kilogramów wagi. Wózek wyposażony jest we wszystkie niezbędne elementy, które umożliwią korzystanie z niego już od momentu urodzenia się dziecka. Model Celona jest niezwykle ergonomiczny i dowolnie można w nim ustawiać siedzisko wraz z oparciem i podnóżkiem. Dodatkowo zagłówek o regulowanej wysokości zintegrowany jest z pasami. Wózek wyposażony jest w szereg udogodnień dla rodziców. Wśród nich można między innymi wskazać uchwyt z regulacją wysokości, a także skrętne koła odporne na przebicie z hamulcami typu flip-flop. Dodatkowe akcesoria, w które został wyposażony ten zestaw, to pojemny kosz na zakupy, a także odblaski. Na pewno będzie to doskonały wybór dla każdego dziecka.

Recaro Citylife

Wybierając najlepszy model wózka z oferty marki Recaro warto zastanowić się również nad modelem Citylife, który cieszy się sporą popularnością wśród rodziców. Ten model przeznaczony jest dla dzieci, które ukończyły szósty miesiąc życia. Z powodzeniem może być przez nie użytkowany mniej więcej do wieku trzech i pół roku oraz osiągnięcia wagi piętnastu kilogramów. Wózek jest kompaktowy i bardzo lekki, co sprawia, że doskonale sprawdzi się w przypadku aktywnych rodzin. Wśród dodatkowych udogodnień zastosowanych w wózku można wskazać między innymi mechanizm składania jedną ręką, regulowane podparcie dla pleców i nóg, a także sporych rozmiarów daszek. Przydatny jest również dość duży koszyk na zakupy, który stanowi dodatkowe miejsce do przechowywania. Wysoka jakość tego modelu zapewniona jest dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów oraz stworzeniu innowacyjnej konstrukcji.

No Comments

Post a Comment